Město Kladno
Kotva
GDPR
 
 
Aktuality
Platba poplatku za školní družinu ve školním roce 2019/2020
3.1.2020

Úplata za vzdělávání ve ŠD na školní rok 2019/20 je stanovena ve výši 150,- Kč na žáka za měsíc.

Platbu ve výši 900,-- Kč (leden, únor, březen, duben, květen, červen) zašlete nejpozději do 28. 2. 2020 na účet školy č.ú. 115-7480750207/0100.

Variabilní symbol je stejný jako za první platbu. Do poznámky k platbě uvádějte celé jméno a třídu.

Zrušení ozdravného pobytu u moře
8.10.2019

Vážení rodiče,

vzhledem k malému počtu zájemců o ozdravný pobyt u moře ho paní ředitelka pro tento školní rok ZRUŠILA.

Číslo účtu pro platbu ŠD, LVVZ a ŠvP
21.9.2018

Vážení rodiče,

číslo účtu pro platbu poplatku za školní družinu (ŠD), platbu za lyžařský výcvik (LVVZ) a pro platbu školy v přírodě (ŠvP). Při platbě vždy uvádějte variabilní symbol a do poznámky jméno a příjmení žáka a popis platby (ŠD, LVVZ, ŠvP).

 

č.ú. 115-7480750207/0100 u Komerční banky

 

Variabilní symbol obdrží každý žák a slouží po celou dobu jeho docházky do ZŠ.

 
 
V příštích dnech vaříme
Pondělí 17.02.2020
Polévka: 
Pórková se smaženým hráškem
Hl. jídlo1: 
Hamburská kýta, knedlík, ovoce
Hl. jídlo 2: 
Zapečená brokolice se šunkou a sýrem, brambory, řepa
Hl. jídlo 3: 
Těstovinový salát se zeleninou a tuňákem, ovoce
Úterý 18.02.2020
Polévka: 
Zeleninová s bulgurem
Hl. jídlo1: 
Vepřové balenky se sýrem, br. kaše, salát
Hl. jídlo 2: 
Halušky se zelím a uzeným, jogurt
Hl. jídlo 3: 
Roštěná, jasmínová rýže, ovoce
Středa 19.02.2020
Polévka: 
Cibulová se sýrem
Hl. jídlo1: 
Krůtí rolka, bulgur, ovoce
Hl. jídlo 2: 
Smažené rybí filé, br. kaše, řepa
Hl. jídlo 3: 
Ovocné knedlíky s přelivem ze zakysané smetany, ovoce
Čtvrtek 20.02.2020
Polévka: 
Slepičí se zavářkou
Hl. jídlo1: 
Smetanová čočka, vejce, okurka
Hl. jídlo 2: 
Španělské maso rozlítané, rýže, ovoce
Hl. jídlo 3: 
Vepřová kýta po mexicku, těstoviny, ovoce
Pátek 21.02.2020
Polévka: 
Z červené čočky
Hl. jídlo1: 
Kuře na smetaně, těstoviny, ovoce
Hl. jídlo 2: 
Pečená vepřová krkoviny, br. kaše, ovoce
Hl. jídlo 3: 
Zeleninové rizoto se sýrem, salát

.

 
 
Mapa webu
A
A
A

Kroužky


NÁPRAVNÉ KROUŽKY

 

název kroužku

 

vyučující

žáci  z ..

den / čas

učebna

Pedagogická intervence PI Buriánková Jiřina 2., 4. ročníky Pondělí - 12:45 - 13:30 102

Pedagogická intervence

PI

Kubištová Marcela

5.A, 5.C

Úterý - 7:00 - 7:45

9

Pedagogická intervence

PI

Brabcová Petra

6. - 8. ročník

Středa – 7.00 – 7.45

206

Pedagogická péče

SPP

Komancová Pavlína

4. ročník

Úterý - 12:40 - 13:30

106

Pedagogická péče

SPP

Buriánková Jiřina

4., 5. ročník

Pondělí – 7:00 – 7:45

102

Pedagogická péče

SPP

Komancová Pavlína

2. stupeň

Středa – 7:00 – 7:45

106

Pedagogická péče

SPP

Šuranyi Jana

 7. ročník

Středa  -    7.00 –   7.45

110

 

VZDĚLÁVACÍ KROUŽKY

 

Klub zábavné logiky a deskových her

LHP

Rosenkrancová Šárka

1. A

Středa - 14:30 - 16:00

4

Klub zábavné logiky a deskových her

LHP

Kubištová Marcela

1. B

Úterý - 13:00 - 14:30

108

Klub zábavné logiky a deskových her

LHP

Šímová Lucie

2. ročník Čtvrtek - 14:30 - 16:00 105

Klub zábavné logiky a deskových her

LHP

 Šestáková Kateřina 3. A Čtvrtek - 14:30 - 16:00 105

Klub zábavné logiky a deskových her

LHP

 Tomeš Jiří 5. A Středa - 14:10 - 15:30 103

Klub zábavné logiky a deskových her

LHP

 Sokolová Radka  5. B Úterý - 13:00 - 14:30 108

Doučování žáků ohrožených školním neúspěchem

DP

Šímová Lucie  1. C Úterý - 14:30 - 15:30 105

Doučování žáků ohrožených školním neúspěchem

DP

Šímová Lucie 3. A Úterý - 14:30 - 15:30 105

Doučování žáků ohrožených školním neúspěchem

DP

Buriánková Jiřina 3. B Středa - 12:35 - 13:35 102

Doučování žáků ohrožených školním neúspěchem

DP

Komancová Pavlína 4.A Středa - 12:35 - 13:35 106

Doučování žáků ohrožených školním neúspěchem

DP

Eisová Irena 5. C Úterý - 13:00 - 14:00 107

Doučování žáků ohrožených školním neúspěchem

DP

Chabrová Lenka

6. - 8. ročník

Pondělí –  6.45 – 7.45

303

Doučování žáků ohrožených školním neúspěchem

DP

Hoffmannová Valerie

7. ročník

Pondělí – 14.00 – 15.00

110

Doučování žáků ohrožených školním neúspěchem

DP

Pískačová Šárka

7. ročník

Čtvrtek –    6.45 – 7.45

208

Doučování žáků ohrožených školním neúspěchem

DP

Vyčítalová Věra

8. B, C

Pondělí – 13.50 – 14.50

202

Doučování žáků ohrožených školním neúspěchem

DP

Reichlová Petra

9. ročník

Středa –   14.00 – 15.00

205

Příprava k přijímacím zkouškám z matematiky

PPZZ

Šuranyi Jana

9. ročník

Středa – 14.00 – 14.45

110

Klub komunikace v anglickém jazyce

KAjP

Kratochvílová Lenka

8. - 9. ročník

Pondělí - 14.00 - 15.30

205

Čtenářský klub

ČKP

Brabcová Petra

9. B

Pondělí – 14.00 – 15.30

206

Čtenářský klub

ČKP

Chabrová Lenka

8. ročník

Středa - 13.50 - 15.20

303

Čtenářský klub

ČKP

Pískačová Šárka

9. A

Pondělí - 14.00 – 15.30

208

 

 

s KULTURNÍM ZAMĚŘENÍM

 

Kytara začátečníci

KyZ

 Žalmanová Lenka

3. – 9. r.

Středa –    14.15 – 15.00

207

Kytara pokročilí

KyZ

 Žalmanová Lenka

3. – 9. r.

Středa -     15.05 – 15.50

207

Keramický kroužek

KerZ

 Kletečková Renata,   

 Dlouhá Monika

2. – 5. r.

Pondělí  – 15.15 – 16.45

Ker.dílna

Hudební kroužek začátečníci

HVZ

 Tomeš Jiří

1. - 3. r.

Středa - 13:00 - 14:00

103

Hudební kroužek pokročilí

HVZ

 Tomeš Jiří

4. – 9. r.

Pondělí -   14.00 – 15.00

103

Šikulka

VvZ

 Šímová Lucie

1. - 3. r.

Pondělí - 15:00 - 15:45

105

Výtvarný kroužek - animace

VvZ

 Žalmanová Lenka

5. – 9. r.

Pondělí -   14.00 – 16.15

Pav. Vv

Školní časopis

ŠČZ

 Brabcová Petra

2. stupeň

Dle dohody

PC

Klub mladého diváka

KMDZ

 Brabcová Petra

2. stupeň

Dle programu

Městské divadlo Kladno

 

se SPORTOVNÍM ZAMĚŘENÍM

 

Florbal 1.st.

FZ

Padevět Michal

3. - 5. třídy

Pondělí - 14:30 - 15:15

Tělocvična

 Florbal 2.st.

FZ

 Vyčítalová Věra

6. – 7. třídy

Středa – 14.25 – 15.15

Tělocvična

Sportovní kroužek

SkZ

 Šímová Lucie

1. - 5. třídy

Středa - 6:55 - 7:35

Tělocvična

Plavání

PlaZ

Šestáková Kateřina

Hamplová Jana

1. stupeň

Úterý - 13:30 - 15:15

bazén 4.ZŠ

 Volejbal

VZ

Linz Karel

6. – 9. třídy

Úterý - 7.00 - 7.45

Tělocvična